Eventy

Gym Assistance oferuje Twojej firmie kompleksowe usługi organizacji i wsparcia różnego rodzaju eventów – sportowych, firmowych, rozrywkowych i kulturowych. 

Organizujemy przestrzenie poświęcone aktywności fizycznej, zdrowiu, sprawności i kulturze wellbeing, w których uczestnicy mają okazję do budowania i zacieśniania relacji między sobą, poznania sposobów radzenia sobie z dolegliwościami bólowymi (np. wynikającymi z siedzącego trybu pracy) oraz uświadamiamy, jaki wpływ ma aktywność na redukcję stresu i jak skutecznie z nim walczyć.

Dzięki naszym usługom zbudujesz wizerunek marki dbającej o dobrostan pracowników lub klientów, co przełoży się na ich pozytywne doświadczenia i zwiększenie lojalności. 

Gym Assistance, wyróżnia się na rynku zaangażowaniem, kreatywnością i profesjonalizmem, które pozwalają stworzyć wydarzenie dopasowane do charakteru Twojej firmy, pracowników i klientów. 

Jesteśmy w stanie zapewnić dostawę odpowiedniego sprzętu i obsługi, zaplanujemy atrakcyjne aktywności. Z pasją opowiadamy o profitach wynikających ze zdrowego i aktywnego trybu życia, chętnie zorganizujemy inspirujące szkolenia. 

Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o niezapomnianą atmosferę Twojego wydarzenia!