Szkolenia

Dzięki licznym współpracom z osobami o różnych potrzebach, trybach życia i pracy, wiemy najlepiej, jak istotne jest utrzymanie ciała i umysłu w dobrej kondycji. Wynikiem naszego doświadczenia jest szereg szkoleń z ergonomii pracy, metod relaksacji, rozluźnienia spiętych mięśni, aktywności i zdrowia fizycznego, skierowanych do osób z siedzącym trybem życia i ograniczoną spontaniczną aktywnością fizyczną.

To, co wyróżnia szkolenia od Gym Assistance, to indywidualne podejście. Wiemy, że każdy człowiek, zespół lub firma są różne. Nie pracujemy i nie chcemy pracować według szablonów. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, tak aby dostarczać szkolenia idealnie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Dopasowujemy się do Twojej przestrzeni i zespołu, aby zagwarantować efektywne i długofalowe rozwiązania.

Poza tradycyjnymi szkoleniami, w ofercie Gym Assistance znajdziesz także nowość na rynku – Ergo Box. Jest to pierwsze szkolenie, z którego każdy użytkownik może skorzystać zawsze wtedy i zawsze tam, gdzie tego potrzebuje.

Ergo Box to przetestowane przez nas i naszych podopiecznych akcesoria treningowe, umieszczone w boxie, który każda osoba zmieści na swoim biurku. Wraz z akcesoriami otrzymają oni dostęp do 5 szkoleń w wersji video – wystarczy zeskanować telefonem kod QR znajdujący się w środku.

Do dyspozycji przekazujemy łącznie pięć opracowanych przez nas szkoleń, podzielonych tematycznie na:

 • 3 szkolenia, w których pokazujemy jak szybko zlikwidować ból lub napięcie w konkretnym miejscu ciała – odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym;
 • 2 szkolenia, dzięki którym pomożemy wzmocnić partie ciała najbardziej narażone na przeciążenia i spięcia przez siedzący tryb pracy.

Szkolenie Ergo Box

Szkolenie Ergo Box jest skierowane do osób na każdym poziomie sprawności fizycznej. Z ćwiczeniami poradzą sobie osoby początkujące, jak również osoby zaawansowane, które także docenią ich prostotę i skuteczność.

Czas trwania filmów ze szkoleniami przynoszącymi ulgę w spiętych partiach to ok. 7 minut. Występują one w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Jakie korzyści dla Twojego biznesu dostarczą Ci szkolenia od Gym Assistance?

 • Zwiększenie efektywności pracy – aktywność fizyczna wpłynie pozytywnie na zdolności kognitywne, zwiększy koncentrację i produktywność Twoich pracowników.
 • Redukcja zwolnień lekarskich – zdrowsi pracownicy to mniejsza ilość absencji chorobowych i problemów z poszukiwaniem zastępstwa dla nieobecnych pracowników.
 • Oszczędność kosztów pracowniczych – zredukujesz koszty związane z absencjami, procesem rekrutacji, wdrożeniem nowych osób i zastępstwem dla osób przebywających na zwolnieniach lekarskich.
 • Stabilność organizacji – dzięki zmniejszeniu rotacji pracowników, zabezpieczysz swoje długo- i krótkoterminowe projekty i plany biznesowe
 • Zwiększenie integracji zespołu – jest to idealna okazja do wspólnego spędzania czasu i budowania silnych, bezkonfliktowych więzi między pracownikami.
 • Poprawa kreatywności – aktywność fizyczna zwiększa przepływ krwi do mózgu, co wpływa na poprawę funkcji poznawczych.
 • Wzrost satysfakcji zawodowej – zatrzymasz i przyciągniesz utalentowanych pracowników.
 • Poprawa jakości pracy – dzięki sprawniejszym pracownikom przyspieszysz procesy w firmie i zminimalizujesz ryzyko błędów i opóźnień.
 • Wzrost zaangażowania – wypoczęci pracownicy częściej i chętniej angażują się w nowe projekty.
 • Tworzenie Zdrowego Środowiska Pracy – Twoja firma zyska wizerunek nowoczesnego otoczenia, dbającego o dobrostan pracowników.

Szkolenia od Gym Assistance to nie tylko inwestycja w zespołowe dobro – to przede wszystkim strategiczny ruch prowadzący do trwałego sukcesu i dobrego wizerunku Twojej marki na rynku.

Skontaktuj się z nami, a nasz zespół dopasuje szkolenie pasujące do specyfiki Twojego biznesu!